ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات

همراه و همگام‌بودن با تکنولوژی از اصلی‌ترین دغدغه‌های سازمان‌های بزرگ و رو به رشد است

تکنولوژی فرایندی است که انسان ها از طریق آن به دخل و تصرف در طبیعت می پردازند، تا از آن طریقامروزه، كسب و كار و تكنولوژي به شكلي در هم آميخته شده‌اند كه جدايي آن‌ها امكان‌پذير نيست و تقاضا براي خدمات تحول كسب و كار مبتني بر تكنولوژي با سرعت زيادي در حال رشد است. شركت مشاوران سيستم‌هاي پيشرفته زاوش انتقال ديجيتالي را از طريق خدمات مبتني بر سبك جديد فناوري اطلاعات براي سازمان‌ها ممكن مي‌سازد. متخصصان تكنولوژي زاوش ديدگاه‌هاي كسب وكارها و صنايع را با نوآوري‌هاي فناوري در راستاي رشد سازمان‌ها تركيب مي‌كند و آن‌ها را در حل چالش‌هاي اطلاعاتي و تكنولوژيكي حياتيشان ياري خواهد كرد.
همراه و همگام‌بودن با تکنولوژی از اصلی‌ترین دغدغه‌های سازمان‌های بزرگ و رو به رشد است، البته همیشه تردیدهایی پیرامون موفقیت یا عدم موفقیت بهره‌گيري از تكنولوژي‌هاي جديد وجود دارد. برنامه‌ريزي دقيق و پشتيباني شركت مشاوران سيستم‌هاي پيشرفته زاوش به سازمان‌ها كمك مي‌كند تا بر دغدغه ترديد در موفقيت ابزارها و تكنولوژي‌هاي جديد فائق آيند
راهکارهای نرم افزاری
شرکت مشاوران سیستم‌های پیشرفته زاوش در حوزه فناوري اطلاعات خدمات ذيل را براي مشتريان فراهم مي‌كند:

توسعه نرم‌افزارهای اختصاصی

امروزه بسياري از سازمان‌ها برای رفع نیازهای خود در حوزه فناوری اطلاعات اقدام به خرید نرم‌افزارهاي آماده از شرکت‌های تولید نرم‌افزار می‌کنند؛ در نرم‌افزارهای قدرتمندی که شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری توسعه می‌دهند، تمام تلاش بر آن است که نیازهای هر سازمانی با همان بسته نرم‌افزاري آماده مرتفع شود. در عين حال، در اکثر اوقات هزینه و امکانات نرم‌افزار خریداری‌شده بسیار بیشتر از نیاز سازمان می‌باشد. در عين حال، الزاما مشکل یک سازمان با خرید یک ERP یا یک سیستم اطلاعات مديريت (MIS) جامع برطرف نمی‌شود اگرچه ممکن است بسیاری از بخش‌ها به‌واسطه این سیستم‌ها مکانیزه شوند، لیکن معمولا مشکلات دیگری نیز در سازمان‌ها وجود دارند که این مشکلات را می‌توان با راه‌حل‌های بسیار ساده و کم‌هزینه برای سازمان مرتفع نمود.
شرکت زاوش توانمندي توسعه نرم‌افزارهای های قدرتمند و اختصاصی سازمان‌ها را دارا می‌باشد. با توجه به آن‌كه راهكارهاي ارائه‌شده مطابق با نيازهاي خاص سازمان‌ها توسعه مي‌يابد، نیازمندی‌ها را بسيار بهتر از نرم‌افزارهای آماده موجود در بازار پاسخ مي‌دهد. متخصصان خبره شركت زاوش با ماهيت کسب و کارها آشنا هستند و راه‌حل تحویلی آن‌ها منطبق بر نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها می‌باشد.
تیم توسعه نرم‌افزار اختصاصی زاوش در هر دو حوزه پروژه‌های پیچیده و پروژه‌های با مقیاس کوچک بسیار با تجربه بوده و در مهلت زمانی مقرر با تمرکز بر روی کیفیت نرم‌افزار و نيازمندي‌ سازمان بهترین نتیجه را رقم خواهند زد. اعضای تیم توسعه نرم‌افزار زاوش افرادی با مهارت بالا، دانش و تجربيات ارزشمند می‌باشند؛ چرا كه به اعتقاد مدیران شركت زاوش، به‌كارگيري افراد با استعداد، کلید موفقیت در پیاده‌سازی پروژه‌ها و ارائه نتیجه مطلوب به مشتری و کسب رضایت سازمان‌ها می‌باشد.

يكپارچه سازي سيستم‌هاي اطلاعاتي

امروزه بسياري از سازمان‌ها از نرم‌افزارها و سيستم‌هاي اطلاعاتي متفاوتي بهره مي‌برند كه به مرور زمان توسعه يافته يا تهيه شده‌اند. اين نرم‌افزارها لزوما از يكپارچگي مناسبي برخوردار نيستند و اصطلاحا به صورت جزيره‌اي كار مي‌كنند لذا مشكلاتي براي سازمان‌ها ایجاد نموده‌اند. عدم پوشش برخي از فرآيندهاي سازماني، وجود اطلاعات تكراري كه برخي مواقع با هم سازگاري ندارند و امکان رخداد خطاي انساني در انتقال داده بين سيستم‌ها از جمله مهم‌ترين اين مشكلات مي‌باشند.
شركت مشاوران سيستم‌هاي پيشرفته زاوش با به‌کارگیری ابزارهاي پيشرفته فناوري اطلاعات و توانايي توسعه نرم‌افزارهاي واسط، اين امكان را براي سازمان‌ها فراهم مي‌كند تا پيوندي ميان نرم‌افزارهاي متفاوت موجود در سازمان ايجاد نمايد.
بسياري از سازمان‌ها به علت نگراني نسبت به موضوع عدم يكپاچگي سيستم‌هاي اطلاعاتي از حركت به سوي تكنولوژي‌هاي جديد و استفاده از نرم‌افزارهاي جديد صرف نظر مي‌كنند. مشاوران زاوش اين آمادگي را دارد كه به سازمان‌ها در خصوص انتخاب سيستم‌هاي اطلاعاتي مشاوره دهد و به‌عنوان همكاري قابل اعتماد براي سازمان‌ها، در جهت يكپارچه‌سازي سيستم‌هاي جديد و سيستم‌هاي موجود اقدامات مقتضي را به عمل آورد.

طراحی و توسعه وب‌سایت و تجارت الكترونيك

وب‌سایت و پرتال سازماني از جمله قدرتمندترین ابزار تجاری امروز مي‌باشند. یک وب‌سایت قدرتمند می‌تواند فرصت‌های بسیاری را برای هر سازمان ایجاد نموده و کسب و کار را رونق بخشد. اگرچه اين موضوع در حوزه تجارت الكترونيك چشم‌گير‌تر مي‌باشد، وليكن محدود به آن نبوده و تمامي كسب و كارها مي‌توانند از قابليت‌هاي فراهم‌شده توسط وب‌سايت‌ها و پرتال‌ها بهره ببرند. امروزه حضور در فضای اینترنت برای هر سازماني به یک ضرورت تبدیل شده است و هر روز بر تعداد کسب و کارهایی که به طراحی سایت خود بیش از طراحی دکوراسیون سازمان خود توجه می‌کنند افزود می‌شود.
طراحی و توسعه وب سایت
مشاوران سيستم‌هاي پيشرفته زاوش در كنار توجه به زيبايي و خلاقيت در طراحي وب‌سايت‌ها، به كارايي و اثربخشي آن نيز اهميت مي‌دهد، تا علاوه بر آن‌كه يك سازمان وب‌سايتي جذاب جهت مراجعه مشتريان داشته باشد، بازديدكنندگان بتوانند به نحو مطلوبي از امكانات آن بهره گيرند.  هدف مشاوران زاوش تنها ارائه يك ابزار فناوري اطلاعات ساده به سازمان‌ها نيست، بلكه راهكاري جهت توسعه كسب و كار در محيط وب و تجارت الكترونيك عرضه مي‌كند. زاوش قصد دارد تا سازمان‌ها را در هدايت كسب و كار خود در اينترنت با فراهم‌كردن استراتژي‌هاي مناسب كسب و كار و بازاريابي الكترونيكي در كنار ابزارهاي تكنولوژي پيشرفته و طراحي وب‌سايت‌هاي تعاملي زيبا و كارآمد ياري نمايد.
در شرکت زاوش، هر پروژه در اين حوزه يك پروژه منحصر به فرد خواهد بود كه متناسب با نياز هر سازمان توسعه خواهد يافت تا راهكاري خاص آن سازمان ارائه شود. زاوش يك همكار قابل اعتماد براي سازمان‌ها خواهد بود كه با دريافت اطلاعات مناسب تمامی زوایاي کسب و کار يك سازمان را موردتوجه قرار مي‌دهد تا در نهایت وب‌سایتی تهیه شود که بتواند علاوه بر برآوردن تمامي نيازهاي كسب و كار فعلي، توسعه آتي كسب و كار سازمان را نيز پوشش دهد.

نرم‌افزارهای موبایل و شبكه‌هاي اجتماعي

امروزه موبایل و تلفن‌های هوشمند به یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر زندگی روزمره تبدیل شده‌اند. دنیای تلفن همراه برای تمامی لحظات زندگی افراد برنامه‌ای در اختیار دارد. سازمان‌ها مي توانند از اين فرصت جهت توسعه كسب و كار خود بهره گيرند. تعامل نزديك‌تر با مشتريان، كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر از مشتريان و مواردي از این دست، از جمله مزيت‌هايي است كه گسترش كسب و كار بر روي موبايل براي سازمان‌ها فراهم می‌كند. زاوش بهترین راه‌حل‌ها را برای گسترش و شناخته‌شدن محصولات و خدمات سازمان‌ها بر روی پرکاربردترین وسیله ارتباطی یعنی موبایل عرضه می‌کند.
توسعه نرم‌افزارهاي موبايل توسط مشاوران سيستم‌هاي پيشرفته زاوش براي سازمان‌ها اين امكان را براي هر سازمان فراهم مي سازد كه یک قدم جلوتر از دیگران حرکت کنند. مشاوران سيستم‌هاي پيشرفته زاوش با همكاري شركت‌هاي بين المللي، با به کار گیری متد ها و تکنولوژی های روز دنیا به همراه رابط کاربری بسیار فراتر از استانداردهای کنونی کشور، از توانمندي تولید نرم‌افزارهاي موبايل مدرن مبتني بر استاندارد های بروز جهانی برخوردار است.
شبكه هاي اجتماعي امروزه نقش مهمي در توسعه بازار كسب و كارها بازي مي كنند. استفاده بهينه از ابزارهاي مرتبط با شبكه هاي اجتماعي مي تواند موجب ارتباط نزديك تر با مشتريان موجود و جذب مشتريان جديد گردد. مشاوران زاوش اين امكان را براي سازمان ها فراهم مي كند كه استراتژي‌هاي مناسبي را جهت حضور در شبكه هاي اجتماعي و بهره گيري از اين شبكه ها طراحي كند و در اجراي موفقيت آميز اين استراتژي‌ها نيز در كنار سازمان‌ها همكاري خواهد داشت.

شاید به جرات بتوانیم وبسایت را به عنوان قدرتمندترین ابزار تجاری امروز نام گذاری کنیم. یک وبسایت قدرتمند می تواند فرصت های بسیاری را برای تجارت شما ایجاد نماید و کسب و کار شما را رونق بخشد.

سایر خدمات